CategoriesНовини

Вперше в Ужгороді ярмарок первинного житла «Територія новобудов»

На сьогодні в Ужгороді працює біля 20 забудовників в різних районах міста. Деякі, більш потужні, забудовують декілька будівельних майданчиків одночасно, тому обирати треба буде близько з 30 варіантів будинків. Незважаючи на, відносно, велику кількість пропозицій, конкуренція не є дуже високою. Всі запропоновані будинки розташовані в різноманітних районах міста, з різною інфраструктурою, з різним рівнем оздоблення самого будинку та прибудинкової території. Кожен зможе обрати на свій смак .

Будинки, що пропонуються є на різній стадії готовності та різноманітного планування. Так однокімнатні пропонуються площею від 37 м.кв до 53 м.кв, двокімнатні від 57 м.кв до 80 м.кв, трикімнатні від 80 м.кв до 110 м.кв. Окрему нішу займають двоярусні квартири: в них найменша площа становить близько 80м.кв і може бути до 200 м.кв. Вартість одного метру в таких квартирах завжди трохи менше ніж в стандартних однорівневих. Це пояснюється декількома факторами: по-перше бігати по2х поверхах трохи менш зручно, ніж в одному рівні, по-друге ці квартири розташовані на останніх поверхах будинку і по-третє спрацьовує фактор «опт/роздріб» – чим більшу площу ви купуєте, тим меншу ціну вам може запропонувати забудовник

 По типу будівництва ужгородці можуть вибирати між класичними цегляними будинками (5-6 поверхів) та монолітно-каркасними спорудами (9-16 поверхів).

Дуже багато розмов сьогодні йдеться про ціни на ринку нерухомості – хтось пише про падіння, хтось про зростання – думки різні. Моя думка залишається сталою на протязі декількох останніх років – паде в ціні житло яке має як моральний так і фізичний знос. Це в першу чергу «хрущовки». Не може таке житло коштувати дорожче ніж нове! Цінам на первинному ринку я можу дати визначення таке як –«просіли». Це не падіння, це скоріш за все, вирівнювання пропозицій. Так, сьогодні ціна на первинному ринку коливається від 450 до 800 долларів за м.кв (виключенням є елітні пропозиції). Такі саме пропозиції можна було знайти на цьому ринку  як в прошлому так і позапрошлому роках.

Для зацікавлення своїх покупців забудовники проводять різні акції, які зроблять купівлю житла більш привабливою. Для того щоб донести до покупців найцікавіші пропозиції забудовників, компанія «Феміда» разом із Гіпермаркетом «Нова лінія» 18-19-20 червня проводить ярмарок первинного житла «Територія новобудов». Ярмарок буде проходити в фойе ТЦ «Нова лінія». На ярмарку Ви зможете отримати інформацію про житло та акції  безпосередньо від забудовників, в рамках акції будуть проводитися презентаційні покази квартир, покупців чекають цінні подарунки. На протязі всього часу виставки Ви отримаєте вичерпні відповіді про ринок первинного житла Ужгорода та області.

Ярмарок первинного житла

«ТЕРИТОРІЯ НОВОБУДОВ»

18 – 19 – 20 черня 2015 року

з 10.00 по 19.00

Гіпермаркет «Нова лінія»

м.Ужгород, вул.Бабяка 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *