Про нас

Історія

Приватне підприємство “Феміда” працює на ринку юридичних та ріелторських послуг з вересня 1994 року. Підприємство було першим в м. Ужгороді, яке почало надавати послуги – приватного нотаріату, – юридичні послуги ( ліцензії Мінюста України на здійснення юридичної практики з 1994р-2000р, № І-1620, І-3735, на здійснення судово-експертної діяльності з 1994-2000рр № І/229; – приватизації житла (ліцензія Державного комітету України по житлово-комунальному господарству з 1995-1998рр № 1328;)

Види діяльності

  • посередницькі послуги при операціях з комерційною та житловою нерухомістю
  • продаж житла на первинному ринку
  • юридичні консультації щодо операцій з нерухомістю.

Працюємо

27

років

Колектив

Директор Річіна Тетяна Тиборівна – освіта вища хімічна та юридична, кваліфікаційний атестат асоціації «Укрконсалтінг» на здійснення посередницької діяльності по проведенню приватизації державного майна, Свідоцтво Київського коледжу нерухомості  № 401-ВС від 27.05.2006р, Сертифікат Фонду державного майна України та АФНУ на здійснення операцій з житловою та нежитловою нерухомістю № 00371, стаж роботи 14 років. Річіна Т.Т. є випускником програми «Громадські зв’язки», що проводиться в Україні з 1996 року та фінансується Державним Департаментом США.

Резюме

ПП «Феміда» здійснює свою діяльність у власному офісному приміщенні, яке розташоване м.Ужгород, пров. Шевченка № 13 офіс 6, тел. (0312)-64-07-48 та у філії, яка розташована в історичному центрі міста, за адресою м.Ужгород, пл.Корятовича 29/1 «б»,  тел. (0312)-61-21-47. Наша компанія неодноразово ставала лауреатом та переможцем національних рейтингів серед ріелторських компаній України.

На сьогоднішній день клієнтами ПП “Феміда” є як юридичні так і фізичні особи. Ми пропонуємо різноманітні об’єкти нерухомості по всій території Закарпаття.

З 2009 року працює професійний офіційний вебсайт агенції www.femida.uz.ua

Агенція нерухомості «Феміда» одна з перших в області, яка вийшла на ринок професійних послуг з питань продажу первинного житла. На сьогодні, завітавши в офіс Агенції, ви можете отримати інформацію щодо будь якого об’єкту первинного житла в м.Ужгороді. За допомогою АН «Феміда» було реалізовано такі проекти як квартал по пров. Шевченко, ЖК «Вишневий Сад» по вул. Осипенко, новобудови по вул. Митній, Добрянського, Гленца, Легоцького, Погорєлова та багато інших. Після повного продажу квартир, ми проводимо реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та надаємо послуги по управлінню нерухомим майном.

Комерційна нерухомість

Окремим напрямком роботи Агенції є продаж промислової, комерційної та рекреаційної нерухомості Закарпаття. База АН «Феміда» є найбільшою в області. Якщо із запропонованих об’єктів, вам нічого не підійде, на Ваше замовлення, ми можемо здійснити пошук необхідного Вам об’єкту нерухомості.

0
Будинків продано
0
Квартир продано
0
Здано в аренду
0
Щасливих клієнтів
testimonials

Here’s what clients say
about us

Mr. William Smith
Corporate communications Executive
Very easy to use. I don't know what else to say. I didn't even need training. It fits our needs perfectly. Rentex is the real deal! I would like to personally thank you for your outstanding product.
Mrs. Emma Stone
New York, USA
I don't always clop, but when I do, it's because of Rentex. I will let my friends know about this, they could really make use of Rentex!